Володарем "Золотого м'яча" став Лука Модріч
24 вересня, понеділок
12:16
В Одесі відбулися треті в історії спортивні ігри з перешкодами "ЕБШ GAMEZ 2018", - ЗМІ
08:01
Військові ліцеїсти розіграли Кубок першого футбольного турніру імені Героя України Андрія Кизило
23 вересня, неділя
09:15
Для Джошуа це 22-я перемога і 21-я дострокова на професійному рингу.Фото: isport.ua
22:55
Ліга Європи: "Динамо" зіграло внічию з "Астаною"
18:34
Відео дня: українка завоювала золото і стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо
17:49
Сьогодні полтавська "Ворскла" зіграє з лондонським "Арсеналом": де дивитися матч
16:50
Сьогодні відбудеться матч Ліги Європи "Динамо" - "Астана": де дивитися
14:40
Ентоні Джошуа та Олександр Повєткін зустрінуться на "Інтері"
19 вересня, середа
17:24
Всесвітня боксерська організація (WBC). Фото: champion.com.ua
На конгрес Всесвітньої боксерської ради до Києва приїдуть понад 700 учасників з 160 країн світу
07:59
Збірна Київської області виграла турнір з міні-футболу серед дитячих команд співробітників ГПУ
16 вересня, неділя
22:30
Шестеро українських гімнасток завоювали бронзу в Болгарії. Фото: Федерація гімнастики України
Українські гімнастки здобули бронзу на чемпіонаті світу у Болгарії
19:55
У Берліні кенієць встановив новий світовий рекорд. Фото: Facebook/BERLIN-MARATHON
Фото дня: на Берлінському марафоні кенієць встановив новий світовий рекорд
15:29
Впевненою грою українська жіноча збірна з футзалу довела, що гідна виступати на першому Чемпіонаті Європи, - Костюченко
09:25
На дистанції 50 метрів вільним стилем Говорів зайняв 4 місце. фото: instagram.com/govorovandr
Українець Говоров завоював золоту медаль на етапі Кубка світу з плавання в Катарі
14 вересня, пʼятниця
21:10
Всього збірна України завоювала 12 медалей на чемпіонаті світу і посіла третю сходинку. Фото: facebook/olympicua